Beáta Sirotná
Jej prvé skúsenosti s účtovníctvom a ekonómiou nadobudla ešte na strednej – vyštudovala Obchodnú akadémiu Dudova 4 v Bratislave. Po maturite sa venovala spracovaniu účtovníctva v niekoľkých väčších spoločnostiach na pozíciách účtovník, personalista, ekonóm. Nasledovalo založenie spoločnosti, poskytujúcej vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, spracovanie miezd a personalistiku, ekonomické poradenstvo a mnohé iné.

Účtovníctvo Bratislava.

Podnikáte v Bratislave a hľadáte firmu na externé vedenie účtovníctva? Už nehľadajte! V rámci našich služieb ponúkame vedenie jednoduchého účtovníctva, podvojného účtovníctva ako aj spracovanie celej mzdovej agendy. Naši klienti získavajú automaticky daňové a ekonomické poradenstvo zadarmo. V prípade záujmu Vás naučíme vystavovať faktúry, alebo Vám ich budeme vystavovať my. Účtovné doklady nám nemusíte nosiť, my si pre ne budeme chodiť tak ako to Vám vyhovuje. Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku ešte dnes a budete milo prekvapený, aké nízke sú naše ceny či už ste malý živnostník alebo stredná firma s viacerými zamestnancami. Našim klientom fakturujeme iba za to čo reálne zaúčtujeme. Väčšine klientom účtujeme nízky paušál a potom podľa počtu dokladov, ktoré nám doručia za príslušný mesiac. Výšku paušálu určíme podľa Vašich potrieb. U nás na konci roka neplatíte žiadne extra faktúry za uzávierku či priznanie k dani z príjmu.

Preto ak ste malý, alebo stredný podnikateľ z Bratislavy a hľadáte firmu na vedenie Vášho účtovníctva, alebo vám už vedie účtovníctvo iná firma a chceli by ste si znížiť svoje náklady, neváhajte nás kontaktovať a vyžiadať si cenovú ponuku na vedenie účtovníctva.

 

Share

Beáta Sirotná

Dobrý deň! Volám sa Beáta Sirotná. Profesne sa venujem podvojnému a jednoduchému účtovníctvu, spracovaniu miezd, personalistike a ekonomickému poradenstvu.