Beáta Sirotná
Jej prvé skúsenosti s účtovníctvom a ekonómiou nadobudla ešte na strednej – vyštudovala Obchodnú akadémiu Dudova 4 v Bratislave. Po maturite sa venovala spracovaniu účtovníctva v niekoľkých väčších spoločnostiach na pozíciách účtovník, personalista, ekonóm. Nasledovalo založenie spoločnosti, poskytujúcej vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, spracovanie miezd a personalistiku, ekonomické poradenstvo a mnohé iné.

Účto+

Radi by sme vám dali do pozornosti novú online aplikáciu uctoplus.sk,  ktorá prepája účtovníka s podnikateľom na ktorej sme sa spolupodielali. V Účto+ môžete vystavovať cenové ponuky, vytvárať faktúry, nahrávať a evidovať prijaté faktúry, pokladničné doklady, vytvárať cestovné príkazy a mnoho iného. Všetko dokážete následne aj zdielať so svojim účtovníkom a mať tak dokonalý prehľad o tom ktoré doklady už spracoval. Súčasťou aplikácie aj možnosť komunikácie medzi účtovníkom a podnikateľom priamo o jednotlivých dokumentoch. Odpadajú tak prípadné komunikačné šumy.

účto+ online faktúry

faktúry účto+

Odporúčame vyskúšať všetkým podnikateľom, ktorý chcú mať lepši prehľad o svojom podnikaní, alebo iba hľadajú vhodný fakturačný systém online.

Odporúčame tiež všetkým kolegom účtovníkom, ktorý už nechcú ručne prepisovať doklady do ich software. S Účto+ ich jednoducho vyexportujete v xml a nahráte do vášho programu.

[button color=“blue“ size=“large“ link=“https://uctoplus.sk“ target=“blank“ ]Vyskúšajte aplikáciu Účto+ ešte dnes[/button]

Share

Beáta Sirotná

Dobrý deň! Volám sa Beáta Sirotná. Profesne sa venujem podvojnému a jednoduchému účtovníctvu, spracovaniu miezd, personalistike a ekonomickému poradenstvu.