Beáta Sirotná
Jej prvé skúsenosti s účtovníctvom a ekonómiou nadobudla ešte na strednej – vyštudovala Obchodnú akadémiu Dudova 4 v Bratislave. Po maturite sa venovala spracovaniu účtovníctva v niekoľkých väčších spoločnostiach na pozíciách účtovník, personalista, ekonóm. Nasledovalo založenie spoločnosti, poskytujúcej vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, spracovanie miezd a personalistiku, ekonomické poradenstvo a mnohé iné.

O nás

Sme mladý, dynamický tím, ktorý disponuje bohatou praxou ako aj odbornými vedomosťami. Poskytujeme účtovné, ekonomické a grantové poradenstvo na profesionálnej úrovni. Množstvo spokojných klientov a výborných referencií hovorí za nás. Naše služby poskytujeme na najvyššej úrovni a za najlepšiu cenu, pretože ku každému klientovi máme individuálny prístup. Medzi cieľových klientov patria drobní živnostníci, malé a stredné firmy z celého Slovenska ako aj neziskový sektor – občianske združenia, nadácie či neformálne skupiny.

Prečo my

Okrem najlepšej ceny a najvyššej kvality klientovi ponúkame vysokokvalifikovanú a odbornú spoluprácu medzi nami a Vašou spoločnosťou.

Oblasti:

O Beáte Sirotnej

Beáta Sirotná
Beáta Sirotná

Vedeniu účtovníctva sa venuje viac ako 10 rokov. Z uvedeného faktu Vám vie ponúknuť kvalifikované a odborné služby.

Jej prvé skúsenosti s účtovníctvom a ekonómiou nadobudla ešte na strednej – vyštudovala Obchodnú akadémiu Dudova 4 v Bratislave. Po maturite sa venovala spracovaniu účtovníctva v niekoľkých väčších spoločnostiach na pozíciách účtovník, personalista, ekonóm. Neskôr sa tiež venovala spracovaniu miezd a personalistike.

Ako prirodzené pokračovanie profesných aktivít nasledovalo založenie spoločnosti, ktorá uskutočňuje pre klientov služby komplexného charakteru – vedenie jednoduchého alebo podvojného účtovníctva, spracovanie miezd a personalistika, ekonomické poradenstvo a mnohé iné.

Vďaka tomu, že sa účtovníctvu venuje od svojich „teenegerských“ čias, dokáže klientom ponúknuť služby na vysokej profesionálnej úrovni.