Beáta Sirotná
Jej prvé skúsenosti s účtovníctvom a ekonómiou nadobudla ešte na strednej – vyštudovala Obchodnú akadémiu Dudova 4 v Bratislave. Po maturite sa venovala spracovaniu účtovníctva v niekoľkých väčších spoločnostiach na pozíciách účtovník, personalista, ekonóm. Nasledovalo založenie spoločnosti, poskytujúcej vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, spracovanie miezd a personalistiku, ekonomické poradenstvo a mnohé iné.

Plánujete už dlhšie zmeniť účtovníčku? Neváhajte už ani sekundu!

Plánujete už dlhšie zmeniť účtovníčku? Neváhajte už ani sekundu!

Pri otázke, či sú naši potenciálni klienti spokojní so svojou súčasnou účtovníčkou je odpoveď dosť často rovnaká. Sú spokojní, ale…. Pri vypracovávaní našej cenovej ponuky a niekoľko kľúčových otázkach však klienti často menia svoj názor alebo si ho len potvrdia.

Mnoho účtovných spoločností neponúka pri svojej cenovej politike služby, ktoré považujeme za základné a v mnohých prípadoch až podstatné. Mnohých problém je aj to, že svoju účtovníčku majú 10 – 15 či 20 rokov a aj keď nie sú spokojní, akoby sa báli urobiť krok a pristúpiť k zmene. Ako sa však hovorí, zmena je život a zmeniť účtovníčku neznamená len zmeniť určitú osobu za inú, ale získať nové poznatky alebo dokonca znížiť svoje náklady a výdavky.

Práve tieto výhody ponúkame a ako sme mali možnosť zistiť, mnohé spoločnosti nevyužívajú služby svojich účtovníčok pri možnej optimalizácií a najímajú si externé spoločnosti a to už buď preto, že ich účtovníčky o mnohých veciach nevedia a keď vedia, nemajú čas. Mnoho „klasických“ účtovníčok považuje svoju robotu len za akési nutné zlo a zdroj príjmu. Nemajú tiež často podnikateľského ducha a teda nevedia Vašej spoločnosti poradiť v mnohých problematikách tak, ako naša spoločnosť.

Spoločnosť Calculon, s.r.o. je podnikateľským subjektom, ktorý sa tiež vo svoj prospech snaží znižovať náklady, využívať možnosti, ktoré Vám „klasická“ účtovníčka nemá šancu ukázať. Ale opäť vzniká otázka, prečo meniť „starú-dobrú“ účtovníčku, za našu spoločnosť? Jedným z hlavných dôvodov je fakt, že my nemáme tzv. otváracie hodiny. Fungujeme na systéme 24/7, čo je pre podnikateľský sektor absolútne nevyhnutné. Ak spoločnosť potrebuje optimalizovať firmu alebo zistiť odpoveď na otázky, nechce predsa čakať do ďalšieho pracovného dňa, alebo nebodaj celý víkend či sviatky. Naša politika spočíva v tom, že ako aj iné spoločnosti musia fungovať každý deň, aby získali zisk, tak fungujeme aj my. Ako sme však spomenuli vyššie, my nepovažujeme našu prácu za nutné zlo a preto sme k dispozícií vtedy, keď nás vy potrebujete a nie, kedy to vyhovuje nám. Tak prečo ostať pri niekom, kto považuje Vašu spoločnosť len za zdroj príjmu? Určite však nehádžeme všetky účtovné spoločnosti do jedného vreca a nesnažíme sa týmto článkom niekoho uraziť, alebo znevažovať. Bohužiaľ k týmto stanoviskám sme dospeli z vlastných skúseností pri aktívnom oslovovaní spoločností. Z výsledkov sme ostali zhrození, pretože nespokojnosť spoločností bola dosť často opodstatnená, ale fakt, že majú toho istého účtovníka 10 – 20 rokov ich vrátila späť do tejto nepríjemnej rutiny. Prečo si však znepríjemňovať život takýmto skostnateným prístupom?

Urobte teda prvý krok a dajte nám vypracovať cenovú ponuku, ktorá je ušitá na miery Vašich potrieb. Nemíňajte svoje peniaze za niečo, čo nie je efektívne a navyše ak je iná, lepšia možnosť.

Neváhajte nás kontaktovať ihneď!

 

Tel. č.: +421903125198

E-mail: uctujto@uctujto.sk

 

Share

Beáta Sirotná

Dobrý deň! Volám sa Beáta Sirotná. Profesne sa venujem podvojnému a jednoduchému účtovníctvu, spracovaniu miezd, personalistike a ekonomickému poradenstvu.