Beáta Sirotná
Jej prvé skúsenosti s účtovníctvom a ekonómiou nadobudla ešte na strednej – vyštudovala Obchodnú akadémiu Dudova 4 v Bratislave. Po maturite sa venovala spracovaniu účtovníctva v niekoľkých väčších spoločnostiach na pozíciách účtovník, personalista, ekonóm. Nasledovalo založenie spoločnosti, poskytujúcej vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, spracovanie miezd a personalistiku, ekonomické poradenstvo a mnohé iné.

Účtovníctvo Trnava

Ste z Trnavy alebo podnikáte v Trnave a hľadáte firmu na vedenie účtovníctva externe? Už nehľadajte!  Ponúkame vedenie podvojného účtovníctva, jednoduchého účtovníctva aj spracovanie mzdovej agendy. Účtovníctvo už pre Vás nebude problém.  Naši klienti získavajú automaticky ekonomické poradenstvo a daňové poradenstvo bezplatne. V prípade záujmu Vás naučíme vytvárať faktúry, alebo Vám ich budeme vystavovať u nás. Účtovné doklady, faktúry či bločky nám nemusíte nosiť, my si pre ne prídeme k Vám tak ako to bude Vám vyhovovať. Dajte si u nás vypracovať cenovú ponuku a budete milo prekvapený aké dobré sú naše ceny či už ste stredná firma s viacerými zamestnancami, alebo malý živnostník. Našim klientom účtujeme iba za tie doklady, ktoré reálne spracujeme. Väčšina klientov preferuje malý paušál a potom doúčtovanie podľa počtu dokladov, ktoré nám dajú za príslušný mesiac. Výšku paušálu si dohodneme podľa Vašich požiadaviek a potrieb. U nás neplatíte na konci roka žiadne extra faktúry za daňovú uzávierku či priznanie k dani z príjmu. Preto ak ste menší, alebo stredný podnikateľ z Trnavy a okolia a hľadáte firmu na externé vedenie účtovníctva, alebo Vám vedie účtovníctvo iná firma a vy chcete znížiť Vaše fixné náklady, neváhajte nás kontaktovať a vyžiadajte si cenovú ponuku na vedenie Vášho účtovníctva.  

pre našich klientov sme vytvorili nový web: účtovníctvo Trnava

Share

Beáta Sirotná

Dobrý deň! Volám sa Beáta Sirotná. Profesne sa venujem podvojnému a jednoduchému účtovníctvu, spracovaniu miezd, personalistike a ekonomickému poradenstvu.