Beáta Sirotná
Jej prvé skúsenosti s účtovníctvom a ekonómiou nadobudla ešte na strednej – vyštudovala Obchodnú akadémiu Dudova 4 v Bratislave. Po maturite sa venovala spracovaniu účtovníctva v niekoľkých väčších spoločnostiach na pozíciách účtovník, personalista, ekonóm. Nasledovalo založenie spoločnosti, poskytujúcej vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, spracovanie miezd a personalistiku, ekonomické poradenstvo a mnohé iné.

Otvárame pre Vás nové priestory v Trnave!

Či už patríte medzi našich stálych a dlhodobých klientov, alebo patríte k tým, ktorí zvažujú zmenu účtovníka a oslovila Vás naša ponuka, ktorá sa zakladá na individuálnom prístupe, radi by sme Vám oznámili, že v meste Trnava otvárame nové priestory, kde Vás radi uvidíme.

Kancelária sa nachádza v srdci mesta Trnava na ulici Františkánska 5. Priestory sme starostlivo vyberali tak, aby boli ľahko dostupné pre všetkých, navyše s bezproblémovým parkovaním.

V priestoroch nás nájdete vždy, keď nás vy budete potrebovať. Tí, čo našu spoločnosť poznajú dobre vedia, že pre nás nie je problém byť pripravený vtedy, keď nás potrebujete vy a nie kedy to vyhovuje nám. Náš prístup spočíva v rešpektovaní klientových potrieb a je pre nás samozrejmé byť vždy pripravený. Tiež Vám dávame do pozornosti náš web: účtovníctvo Trnava

 

Tešíme sa na Vás!

Share

Beáta Sirotná

Dobrý deň! Volám sa Beáta Sirotná. Profesne sa venujem podvojnému a jednoduchému účtovníctvu, spracovaniu miezd, personalistike a ekonomickému poradenstvu.